Rodinné hospodářství Dvořákových
Hledat
Navigace: Biostatek Skorkov > Aktuality

Aktuality

25. 4. 2019 - Máme k rezervaci několik pěkných koziček, čistokrevných anglonubijek i podílovek, v případě zájmu nás prosím kontaktujte, k odběru budou od května.

________________________________________________________________

11. 10. 2018 - Měli jsme veliký úspěch na 2. národní výstavě anglonubijských koz, která se konala 7.10. v Lysé nad Labem. Přivezli jsme 3 kozy a všechny si odvezly ocenění :-)

Francesca ze Skorkova - Šampion třídy 3A kozy a Šampion výstavy

Sára ze Skorkova - Šampion třídy 2A kozy

Xena ze Skorkova - 3. místo ve třídě Baby. 

Fotky z výstavy jsou ve fotogalerii.

12. 9. 2018 - Na nákupním trhu kozlů v Táboře jsme uchovnili 3 anglonubijské kozlíky, jednoho s výslednou třídou Elita rekord a dva Elita A.

5. 9. 2018 - Nakoupili jsme 4 čistokrevné jalovičky Red Angus s POP, loňské, některé již březí.

24. 2. 2018 - První letošní kůzlátka jsou na světě:-) Letos linie Harry, Franc a Igor. V případě zájmu o kůzle sledujte sekci Anglonubijské kozy/Na prodej nebo nám raději napište, neboť nabídku na webu nestíháme moc často aktualizovat.

_____________________________________________________________________________________________

5. 10. 2017 - Zúčastnili jsme se historicky 1. Národní výstavy anglonubijských koz v Čáslavi a získali jsme 1. místo v kategorii koz mezi 1-2 roky a 2. místo v kategorii koziček 5-12 měs. Jednalo se o nejpočetněji zastoupené kategorie a konkurence byla opravdu vysoká, o to větší je naše radost :-)

28. 9. 2017 - V uplynulém týdnu jsme připustili 8 koz, porody očekáváme koncem února a kůzlátka budou 3 různých linií: Igor, Franc a Harry (náš mladý šampion trhu)

13. 9. 2017 - Na nákupním trhu plemenných kozlíků v Táboře jsme uchovnili 3 kozlíky ve třídě Elita rekord a jeden z nich získal titul Šampion trhu :-)

_____________________________________________________________________________________________

4. 7. 2016 Podařilo se nám do chovu získat další špičkovou kozu - při 1. i 2. laktaci se umístila mezi deseti nejlepšími kozami v ČR, stejně jako její sestra, která nám dělá radost již druhým rokem. Obě mají předky v předním holandském chovu Stal van Oudwoude.

11. 6. 2016 - Dnes jsme na Nákupním trhu v Horní Bučici uchovnili první dva plemeníky (bratry) po našem kozlovi Pimovi (linie Igor). Výsledné třídy kozlíků jsou ER a EA. Kozlík s třídou ER je již zamluven, jeho bratr je zatím volný. Foto v sekci "Na prodej".

1. 6. 2016 - Tak se nám u koz rozjely jarní říje...Máme připuštěné tři 100% AN a třeba se ještě nějaká přidá...

1. 6. 2016Naše fríská kobylka Victoria je březí! :-) Když se vše podaří, tak v dubnu 2017 bude hříbátko.

 
© www.biostatek-skorkov.cz - vytvořte si také své webové stránky zdarma